E-MAIL*
PODAJ HASŁO*
POWTÓRZ HASŁO
RODZAJ PRACY*
ILOŚĆ STRON*
TERMIN REALIZACJI*
I GODZINA*
PREFEROWANY REDAKTOR
CO DALEJ ?
Polityka poufności

Polityka Poufności to kilka fundamentalnych zasad korzystania z naszej platformy. Aby złożyć jakiekolwiek zlecenie należy zapoznać się z jej treścią i zaakceptować zawarte w niej zasady, w tym:

  1. Nie można w żaden sposób podawać swoich danych osobowych czy kontaktowych bezpośrednio Redaktorom. Dotyczy to zarówno treści wpisywanych w specyfikacji zamówienia (z wyjątkiem sekcji dane kontaktowe w formularzu rejestracyjnym, które nie są nigdzie udostępniane), rozmów na chacie czy informacji zawartych w przesyłanych plikach z wytycznymi. Nasz system skanuje każdą treść pod kątem próby przesłania takich danych. Udostępnienie danych osobowych redaktorowi dopuszczalne jest jedynie na potrzeby zawarcia umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych do stworzonego opracowania dla danego klienta.
  2. Nie można prosić Redaktorów zainteresowanych realizacją Państwa zlecenia o podanie swoim danych kontaktowych czy osobowych, chyba, iż służy to zawarciu umowy o przeniesienie praw autorskich majątkowych z redaktorem.
  3. Nie można podać informacji logowania do naszego portalu lub do jakiekolwiek innego portalu czy serwisu internetowego.
  4. Nie można podawać ani prosić Redaktorów o dane do płatności. Płatności dokonuje się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Oferujemy szereg metod płatności. Jesteśmy gwarantem prawidłowego przebiegu realizacji zlecenia. Gwarantujemy również zwrot wpłaconych pieniędzy w przypadku nienależytego wykonania usługi przez Redaktora.

Tylko w przypadku przestrzegania zasad polityki poufności możemy dać gwarancje prawidłowego przebiegu całego procesu realizacji zlecenia, gwarancje poufności czy zwrotu pieniędzy. Platforma została skonstruowana w taki sposób, aby za jej pośrednictwem móc w pełni zamówić, przesłać wytyczne, opłacić, odebrać zamówiony materiał i na bieżąco uzgadniać szczegóły współpracy z redaktorem. Pomimo tak szerokiego wachlarza funkcjonalności nasz system wciąż zapewnia pełną anonimowość i bezpieczeństwo - zarówno Państwa, jak i Redaktorów, którzy realizują zlecenia. Była to myśl przewodnia przy tworzeniu naszego portalu. Zgodnie z tą ideą, użytkownicy korzystający z naszej platformy są zobligowani do przestrzegania powyższych zasad.

 9943 zrealizowanych zleceń
9.6 to przeciętny poziom satysfakcji klienta
121 łączna liczba redaktorów zarejestrowanych
0 łączna liczba redaktorów online
6 liczba klientów online