Menu
Chcesz napisać dobrą pracę?
Dobrze trafiłeś!

Polityka poufności

Polityka Poufności to kilka fundamentalnych zasad korzystania z naszej platformy. Aby złożyć jakiekolwiek zlecenie należy zapoznać się z jej treścią i zaakceptować zawarte w niej zasady, w tym:

  1. Nie można w żaden sposób podawać swoich danych osobowych czy kontaktowych bezpośrednio Redaktorom. Dotyczy to zarówno treści wpisywanych w specyfikacji zamówienia (z wyjątkiem sekcji dane kontaktowe w formularzu rejestracyjnym, które nie są nigdzie udostępniane), rozmów na chacie czy informacji zawartych w przesyłanych plikach z wytycznymi. Nasz system skanuje każdą treść pod kątem próby przesłania takich danych. Udostępnienie danych osobowych redaktorowi dopuszczalne jest jedynie na potrzeby zawarcia umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych do stworzonego opracowania dla danego klienta.
  2. Nie można prosić Redaktorów zainteresowanych realizacją Państwa zlecenia o podanie swoim danych kontaktowych czy osobowych, chyba, iż służy to zawarciu umowy o przeniesienie praw autorskich majątkowych z redaktorem.
  3. Nie można podać informacji logowania do naszego portalu lub do jakiekolwiek innego portalu czy serwisu internetowego.
  4. Nie można podawać ani prosić Redaktorów o dane do płatności. Płatności dokonuje się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Oferujemy szereg metod płatności. Jesteśmy gwarantem prawidłowego przebiegu realizacji zlecenia. Gwarantujemy również zwrot wpłaconych pieniędzy w przypadku nienależytego wykonania usługi przez Redaktora.

Tylko w przypadku przestrzegania zasad polityki poufności możemy dać gwarancje prawidłowego przebiegu całego procesu realizacji zlecenia, gwarancje poufności czy zwrotu pieniędzy. Platforma została skonstruowana w taki sposób, aby za jej pośrednictwem móc w pełni zamówić, przesłać wytyczne, opłacić, odebrać zamówiony materiał i na bieżąco uzgadniać szczegóły współpracy z redaktorem. Pomimo tak szerokiego wachlarza funkcjonalności nasz system wciąż zapewnia pełną anonimowość i bezpieczeństwo - zarówno Państwa, jak i Redaktorów, którzy realizują zlecenia. Była to myśl przewodnia przy tworzeniu naszego portalu. Zgodnie z tą ideą, użytkownicy korzystający z naszej platformy są zobligowani do przestrzegania powyższych zasad.

 

Logowanie do systemu

Zaloguj nie pamiętam hasła (proszę o przypomnienie)
Temat*


Treść wiadomości*
maksymalnie 1000 znaków

   *- pola obowiązkowe

Przypomnienie hasła - wpisz adres e-mail podany podczas rejestracji.

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.
Wyślij

Cieszymy się, iż chcesz dołączyć do naszego grona. Aby kontynuować rejestrację podaj swój adres email. Wyślemy na niego kod weryfikacyjny. Wpisz go celem potwierdzenia.

Wyślij
Załóż konto i zaczekaj na oferty naszych redaktorów.
Wycena w mniej niż 1 minutę
Samoczynne wylogowanie nastąpi po sekundach.
Czy na pewno chcesz zmienić zlecenie ?

Zmiana zlecenia spowoduje:
1. zmianę statusu zlecenia na czekamy na oferty
2. usunięcie wszystkich ofert złożonych przez redaktorów na realizację tego zlecenia.
Po zmianie szczegółów zlecenia będziesz musiał zaczekać na nowe oferty realizacji od redaktorów.

Czy na pewno chesz anulować zlecenie?

Anulowanie zlecenia spowoduje:
1. zmianę statusu zlecenia na usunięte
2. usunięcie wszystkich ofert złożonych przez redaktorów na realizację tego zlecenia.

Wypłać środki

Aby wypłacić środki prosimy podać następujące dane:
 

Imię i Nazwisko
Numer konta bankowego


Przelew kwoty: zł zostanie wysłany na wskazane konto w ciągu 3-4 dni roboczych.

Zamów pracę
Strona ta używa plików cookies do prawidłowego działania serwisu i w celach reklamowy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności. Czytaj więcej. Zgadzam się