E-MAIL*
PODAJ HASŁO*
POWTÓRZ HASŁO
RODZAJ PRACY*
ILOŚĆ STRON*
TERMIN REALIZACJI*
I GODZINA*
PREFEROWANY REDAKTOR
CO DALEJ ?
Jak to działa

Nasz Serwis umożliwia bezpośrednią komunikację pomiędzy klientem a redaktorem. Oferujemy pomoc w realizacji różnego typu prac począwszy od krótkich esejów, prac zaliczeniowych, poprzez wzorcowe prace magisterskie i doktorskie. Umożliwiamy stały kontakt klienta z osobą piszącą za pośrednictwem naszej strony od rozpoczęcia współpracy do momentu zakończenia przygotowywania pracy. To Ty o wszystkim decydujesz: kto zrealizuje zlecenie, kiedy dokonasz wpłaty czy jaką opinię wystawisz redaktorowi. Wystarczy, iż wypełnisz prosty i niezobowiązujący powyższy formularz, a nasza platforma pokieruje Ciebie krok po kroku co należy zrobić, aby od początku do końca zrealizować Twoje zamówienie.
Aby pokazać Ci jak proste jest korzystanie z naszego Serwisu przygotowaliśmy krótki film instruktażowy prezentujący poszczególne kroki składania i realizacji zamówienia.

9943 zrealizowanych zleceń
9.6 to przeciętny poziom satysfakcji klienta
121 łączna liczba redaktorów zarejestrowanych
1 łączna liczba redaktorów online
5 liczba klientów online

  • Złóż zamówienie bez konieczności wpłacania zaliczki - wystarczy wypełnić formularz zamówienia, dzięki któremu zainteresowani redaktorzy dowiadują się o nowym zleceniu i składają oferty na jego realizację.
  • Prowadź rozmowy (czatuj) z redaktorami, którzy ubiegają się o zamówienie, omów szczegóły współpracy, sprawdź ich wykształcenie, doświadczenie zawodowe, opinie innych klientów i styl pisania.
  • Zapoznaj się bezpłatnie z próbką Twojej pracy wykonanej przez wybranych redaktorów.
  • Wybierz jednego najbardziej odpowiadającego Ci redaktora – możesz sugerować się jakością otrzymanej próbki, stylem pisania, referencjami innych klientów bądź ceną
  • Zapłać za usługę korzystając z wielu metod płatności w tym przelew online, płatność kartą czy przelew tradycyjny.
  • Kontaktuj się na bieżąco z redaktorem, który realizuje Twoje zlecenie odnośnie postępu w pisaniu, dostarcz potrzebne materiały i wytyczne, zadawaj pytania.
  • Odbierz swoją pracę i podziel się z innymi klientami swoją opinią o otrzymanej pracy oraz współpracy z redaktorem.