Menu
Chcesz napisać dobrą pracę?
Dobrze trafiłeś!

Jak to działa

Nasz Serwis umożliwia bezpośrednią komunikację pomiędzy klientem a redaktorem. Oferujemy pomoc w realizacji różnego typu prac począwszy od krótkich esejów, prac zaliczeniowych, poprzez wzorcowe prace magisterskie i doktorskie. Umożliwiamy stały kontakt klienta z osobą piszącą za pośrednictwem naszej strony od rozpoczęcia współpracy do momentu zakończenia przygotowywania pracy. To Ty o wszystkim decydujesz: kto zrealizuje zlecenie, kiedy dokonasz wpłaty czy jaką opinię wystawisz redaktorowi. Wystarczy, iż wypełnisz prosty i niezobowiązujący powyższy formularz, a nasza platforma pokieruje Ciebie krok po kroku co należy zrobić, aby od początku do końca zrealizować Twoje zamówienie.

Aby pokazać Ci jak proste jest korzystanie z naszego Serwisu przygotowaliśmy krótki film instruktażowy prezentujący poszczególne kroki składania i realizacji zamówienia.
Złóż zamówienie bez wpłacania zaliczki
Złóż zamówienie bez konieczności wpłacania zaliczki - wystarczy wypełnić formularz zamówienia, dzięki któremu zainteresowani redaktorzy dowiadują się o nowym zleceniu i składają oferty na jego realizację.
Czatuj z redaktorami
Prowadź rozmowy (czatuj) z redaktorami, którzy ubiegają się o zamówienie, omów szczegóły współpracy, sprawdź ich wykształcenie, doświadczenie zawodowe, opinie innych klientów i styl pisania
Bezpłatna próbka pracy
Zapoznaj się bezpłatnie z próbką Twojej pracy wykonanej przez wybranych redaktorów.
Wybierz redaktora

Wybierz jednego najbardziej odpowiadającego Ci redaktora – możesz sugerować się jakością otrzymanej próbki, stylem pisania, referencjami innych klientów bądź ceną

Zapłać za usługę
Zapłać za usługę korzystając z wielu metod płatności w tym przelew online, płatność kartą czy przelew tradycyjny.
Kontaktuj się z redaktorem
Kontaktuj się na bieżąco z redaktorem, który realizuje Twoje zlecenie odnośnie postępu w pisaniu, dostarcz potrzebne materiały i wytyczne, zadawaj pytania.
Pobierz gotową pracę
Odbierz swoją pracę i podziel się z innymi klientami swoją opinią o otrzymanej pracy oraz współpracy z redaktorem.
NIE WAHAJ SIĘ!
ZAUFAJ NAM!

Logowanie do systemu

Zaloguj nie pamiętam hasła (proszę o przypomnienie)

Przypomnienie hasła - wpisz adres e-mail podany podczas rejestracji.

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.
Wyślij

Cieszymy się, iż chcesz dołączyć do naszego grona. Aby kontynuować rejestrację podaj swój adres email. Wyślemy na niego kod weryfikacyjny. Wpisz go celem potwierdzenia.

Wyślij
Załóż konto i zaczekaj na oferty naszych redaktorów.
Wycena w mniej niż 1 minutę
Zamów pracę
Strona ta używa plików cookies do prawidłowego działania serwisu i w celach reklamowy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności. Czytaj więcej. Zgadzam się