Menu
Chcesz napisać dobrą pracę?
Dobrze trafiłeś!

Gwarancje

Zdajemy sobie sprawę, iż w Internecie łatwo jest znaleźć wiele firm świadczących podobne usługi do naszych, ale trudno jest znaleźć firmę, która rzetelnie i uczciwie zrealizuje powierzone zlecenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy szereg gwarancji zapewniających prawidłowy przebieg transakcji.

Gwarancja Jakości

Gwarancja Jakości - przejrzysty system oceny redaktorów i opinie klientów zapewniają, iż wybrany przez Państwa redaktor zrealizuje zlecenie na odpowiednim poziomie merytorycznym. Prowadzimy również restrykcyjną politykę rekrutacji nowych redaktorów. Aby dołączyć do naszego grona trzeba sprostać wysokim wymaganiom jakościowym stawianym przez nasz serwis. Każdy z naszych redaktorów ma co najmniej tytuł magistra i duże doświadczenie w branży. Mają Państwo dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat redaktorów – wystarczy przejrzeć ich profile w dziale „Nasi redaktorzy” na stronie głównej
Gwarancja

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy - płacąc za usługę nie musisz się martwić czy prawidłowo wydałeś pieniądze. Sam zwalniasz płatność dla redaktora. Jeśli będziesz niezadowolony, a Twoja reklamacja jest uzasadniona, to gwarantujemy proporcjonalny zwrot wpłaconych pieniędzy. Innymi słowy – pomimo faktu, iż mają Państwo bezpośredni kontakt z redaktorem, to ostatecznie redakcja serwisu decyduje czy dane zlecenie zostało wykonane należycie i czy zostanie wypłacone wynagrodzenie redaktorowi. Do czasu zwolnienia przez klienta płatności dla redaktora – Państwa pieniądze są bezpieczne i mogą zostać refundowane.
Gwarancja

Gwarancja Autentyczności

Gwarancja Autentyczności - usługa realizowana jest na indywidualne zlecenie od podstaw - zgodnie z wszystkimi wytycznymi klienta. Nie powielamy ani nie kopiujemy już napisanych prac. W momencie przesłania zlecenia, zrzekamy się na rzecz klienta praw autorskich majątkowych do przygotowanego materiału. Oznacza to, iż nasz Serwis nie ma już prawa w sposób zarobkowy wykorzystywać napisanych wcześniej prac.
Gwarancja

Gwarancja Poufności

Gwarancja Poufności - wszystkie informacje uzyskane od naszych klientów są całkowicie poufne, żadne dane osobowe nie są przekazywane poza firmę, ani w żaden inny sposób wykorzystywane. Poza tym wymagamy od klientów minimalnych danych typu imię czy email. Cała korespondencja i wszystkie przesłane materiały pozostają Państwa własnością, nie wykorzystujemy ich w żaden inny sposób, niż na potrzeby realizacji Państwa zlecenia.
Gwarancja

Gwarancja Realizacji Usługi

Gwarancja Realizacji Usługi - dajemy gwarancję otrzymania przez Klienta pracy w terminie i zgodnie z wymaganiami. Celem minimalizacji Państwa ryzyka nasz system oferuje m. in.: możliwość przygotowania bezpłatnej próbki, płatność ratalną za każdy etap, możliwość podpisania umowy – w tym celu należy skontaktować się z redakcją serwisu za pomocą działu „Kontakt z redakcją” w panelu klienta
Gwarancja

Gwarancja Terminowości

Gwarancja Terminowości - zawsze nasi redaktorzy starają się dostarczyć zamówione prace w uzgodnionym z Klientem terminie. Redaktor nie przyjmie zlecenia, jeśli nie jest w stanie zachować terminu jego wykonania. Jeśli zaistniałyby jednak niezależne od nas okoliczności opóźnienia, poinformujemy Państwa o tym i umożliwimy skorzystanie ze specjalnego rabatu lub darmowych stron przy realizacji kolejnego zlecenia.
Gwarancja

Logowanie do systemu

Zaloguj nie pamiętam hasła (proszę o przypomnienie)
Temat*


Treść wiadomości*
maksymalnie 1000 znaków

   *- pola obowiązkowe

Przypomnienie hasła - wpisz adres e-mail podany podczas rejestracji.

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.
Wyślij

Cieszymy się, iż chcesz dołączyć do naszego grona. Aby kontynuować rejestrację podaj swój adres email. Wyślemy na niego kod weryfikacyjny. Wpisz go celem potwierdzenia.

Wyślij
Załóż konto i zaczekaj na oferty naszych redaktorów.
Wycena w mniej niż 1 minutę
Samoczynne wylogowanie nastąpi po sekundach.
Czy na pewno chcesz zmienić zlecenie ?

Zmiana zlecenia spowoduje:
1. zmianę statusu zlecenia na czekamy na oferty
2. usunięcie wszystkich ofert złożonych przez redaktorów na realizację tego zlecenia.
Po zmianie szczegółów zlecenia będziesz musiał zaczekać na nowe oferty realizacji od redaktorów.

Czy na pewno chesz anulować zlecenie?

Anulowanie zlecenia spowoduje:
1. zmianę statusu zlecenia na usunięte
2. usunięcie wszystkich ofert złożonych przez redaktorów na realizację tego zlecenia.

Wypłać środki

Aby wypłacić środki prosimy podać następujące dane:
 

Imię i Nazwisko
Numer konta bankowego


Przelew kwoty: zł zostanie wysłany na wskazane konto w ciągu 3-4 dni roboczych.

Zamów pracę
Strona ta używa plików cookies do prawidłowego działania serwisu i w celach reklamowy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności. Czytaj więcej. Zgadzam się