E-MAIL*
PODAJ HASŁO*
POWTÓRZ HASŁO
RODZAJ PRACY*
ILOŚĆ STRON*
TERMIN REALIZACJI*
I GODZINA*
PREFEROWANY REDAKTOR
CO DALEJ ?
Gwarancje
Zdajemy sobie sprawę, iż w Internecie łatwo jest znaleźć wiele firm świadczących podobne usługi do naszych, ale trudno jest znaleźć firmę, która rzetelnie i uczciwie zrealizuje powierzone zlecenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy szereg gwarancji zapewniających prawidłowy przebieg transakcji.
Gwarancja Jakości - przejrzysty system oceny redaktorów i opinie klientów zapewniają, iż wybrany przez Państwa redaktor zrealizuje zlecenie na odpowiednim poziomie merytorycznym. Prowadzimy również restrykcyjną politykę rekrutacji nowych redaktorów. Aby dołączyć do naszego grona trzeba sprostać wysokim wymaganiom jakościowym stawianym przez nasz serwis. Każdy z naszych redaktorów ma co najmniej tytuł magistra i duże doświadczenie w branży. Mają Państwo dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat redaktorów – wystarczy przejrzeć ich profile w dziale „Nasi redaktorzy” na stronie głównej
Gwarancja Zwrotu Pieniędzy - płacąc za usługę nie musisz się martwić czy prawidłowo wydałeś pieniądze. Sam zwalniasz płatność dla redaktora. Jeśli będziesz niezadowolony, a Twoja reklamacja jest uzasadniona, to gwarantujemy proporcjonalny zwrot wpłaconych pieniędzy. Innymi słowy – pomimo faktu, iż mają Państwo bezpośredni kontakt z redaktorem, to ostatecznie redakcja serwisu decyduje czy dane zlecenie zostało wykonane należycie i czy zostanie wypłacone wynagrodzenie redaktorowi. Do czasu zwolnienia przez klienta ostatniej płatności dla redaktora – Państwa pieniądze są bezpieczne i mogą zostać refundowane.
Gwarancja Autentyczności - usługa realizowana jest na indywidualne zlecenie od podstaw - zgodnie z wszystkimi wytycznymi klienta. Nie powielamy ani nie kopiujemy już napisanych prac. W momencie przesłania zlecenia, zrzekamy się na rzecz klienta praw autorskich majątkowych do przygotowanego materiału. Oznacza to, iż nasz Serwis nie ma już prawa w sposób zarobkowy wykorzystywać napisanych wcześniej prac.
Gwarancja Poufności - wszystkie informacje uzyskane od naszych klientów są całkowicie poufne, żadne dane osobowe nie są przekazywane poza firmę, ani w żaden inny sposób wykorzystywane. Poza tym wymagamy od klientów minimalnych danych typu imię czy email. Cała korespondencja i wszystkie przesłane materiały pozostają Państwa własnością, nie wykorzystujemy ich w żaden inny sposób, niż na potrzeby realizacji Państwa zlecenia.
Gwarancja Realizacji Usługi - dajemy gwarancję otrzymania przez Klienta pracy w terminie i zgodnie z wymaganiami. Celem minimalizacji Państwa ryzyka nasz system oferuje m. in.: możliwość przygotowania bezpłatnej próbki, płatność ratalną za każdy etap, możliwość podpisania umowy – w tym celu należy skontaktować się z redakcją serwisu za pomocą działu „Kontakt z redakcją” w panelu klienta
Gwarancja Terminowości - zawsze nasi redaktorzy starają się dostarczyć zamówione prace w uzgodnionym z Klientem terminie. Redaktor nie przyjmie zlecenia, jeśli nie jest w stanie zachować terminu jego wykonania. Jeśli zaistniałyby jednak niezależne od nas okoliczności opóźnienia, poinformujemy Państwa o tym i umożliwimy skorzystanie ze specjalnego rabatu lub darmowych stron przy realizacji kolejnego zlecenia.